Jeżeli obserwujesz mój Pinterest to z pewnością zauważyłeś/aś że ostatnio mam apetyt na kolorowe wnętrza. Nie wiem czy to za sprawą tęsknoty za wiosną, Marty z bloga Simplymystyle.pl czy jeszcze innego, nieznanego mi powodu! 🙂 Wnętrza stonowane, choć klasyczne i ponadczasowe zaczęły mnie zwyczajnie nudzić, więc powoli stawiam na kolor.

Tym razem w sypialni. Kilka postów już jej poświęciłam, chociaż żadnych spektakularnych zmian jak dotąd nie pokazałam. Jednak to co cieszy mnie najbardziej to fakt, że efekt końcowy jaki planuję osiągnąć wyśmienicie wpisuje się w aktualny stan rzeczywisty. Nie muszę zatem łasić się do małżonka z oczami kota ze Shreka, aby zgodził się na jakieś ekstremalne zmiany #ZdarłabymTapetę #Żartowałam, zresztą powinien #WyluzowaćPoślady – w końcu dostał zielone zasłony o które męczył mnie chyba ze 2 lata. I to nie tak, że jestem niedobrą żoną, niewsłuchującą się w prośby męża – on sam mi świadkiem ile próbek tkanin w tym odcieniu zdołałam zgromadzić przez te wszystkie lata w imię #MaszChłopinoNieJęcz. Najważniejsze, że w końcu znalazłam…w Ikea! Na ekspozycji w sztucznym świetle prezentowały się tak sobie, ale zaryzykowałam.

Efekty udało mi się w końcu uchwycić na zdjęciach – sesja z powodu ostrego słońca musiała być powtarzana, a tak #JustynkaNieLubi #SzybciejAlboWcale. Okej dosyć gadania! 😉 #SzołTajm:

sypialnia-kot-dywan-koniczynka-marokańska-puf-omega-mint-grey-zloto-zielen-biel-braz6

sypialnia-kot-dywan-koniczynka-marokańska-puf-omega-mint-grey-zloto-zielen-biel-braz-ananas

sypialnia-kot-dywan-koniczynka-marokańska-puf-omega-mint-grey-zloto-zielen-biel-braz11

sypialnia-kot-dywan-koniczynka-marokańska-puf-omega-mint-grey-zloto-zielen-biel-braz12

sypialnia-kot-dywan-koniczynka-marokańska-puf-omega-mint-grey-zloto-zielen-biel-braz7

sypialnia-kot-dywan-koniczynka-marokańska-puf-omega-mint-grey-zloto-zielen-biel-braz8

sypialnia-kot-dywan-koniczynka-marokańska-puf-omega-mint-grey-zloto-zielen-biel-braz9

#KotWymęmłałZasłony #BoPrzecieżNieJa 

Jeżeli podoba Ci się tak jak nam to me serce się raduje 😉 Niżej znajdziesz krótką ściągawkę gdzie kupić produkty użyte lub podobne w tej aranżacji:

FotorCreated

  1. Pojemnik ananas – HM Home 39,90 zł
  2. Toaletka Malm – IKEA 299 zł
  3. Krzesło Victoria Ghost – D2 299 zł
  4. Zasłony Verna – IKEA 169 zł
  5. Lampka Led – IKEA 49,99 zł
  6. Puf Omega – MINT GREY 990 zł
  7. Stolik/beczka – MINT GREY 790 zł

 

Ściskam Was i po cichutku liczę, że kolejny post o naszej sypialni będzie już obfitować w zdjęcia z docelowym łóżkiem ! 🙂 

 

AKTUALIZACJA: W końcu dotarły! Złote plakaty, które Mint Grey sprowadził specjalnie dla mnie 😉 Może i nie są bardzo niu jork, jednak świetnie pasują do naszej sypialni – po prostu musiałam je mieć, słup kominowy mnie o to prosił – także tego. 

złote-plakaty-sypialnia-feathers-zebra-smile2

złote-plakaty-sypialnia-feathers-zebra-smile9

Początkowo planowałam, że wszystkie trzy plakaty zawisną jeden pod drugim i dołożę jeszcze kinkiet obrazowy. Coś tam nawet wybrałam, ale oczekując na dostawę plakatów uświadomiłam sobie, że przecież nigdy nie będzie mi się chciało go włączać. No bo jaki to sens skoro wyłącznik mam dopiero przy drzwiach wejściowo-wyjściowych? #LogikaLevelMaster

złote-plakaty-sypialnia-feathers-zebra-smile7

Biorąc także pod rozwagę wiele czynników jak nasze skoczne czworonogi, czy chęć zawieszenia plakatów na wysokości wzroku ograniczyłam się tylko do dwóch tytułów. 

złote-plakaty-sypialnia-feathers-zebra-smile5

Też macie ochotę mnie ukatrupić za takie całościowe odzwierciedlenie plakatów w sypialni? 😉

 

Ściskam Was jak zawsze gorąco skisnięta na salonowej sofie i wpatrzona w Top Gear na BBC Brit jak sroka w kość 😉 

 

AKTUALIZACJA 20.04.2016 r. : Pewnie nie wszystkim się chwaliłam, że sypialnia zyskała także nowe lampy wiszące. Docelowe, moje wymarzone <3 Chociaż miałam wahania czy tak pięknych lamp nie szkoda zawiesić w sypialni, w której de facto tylko śpimy nie żałuję swojej decyzji. 

Przywitajcie się z lampami Ronda:

lampa-wisząca-ronda-nikiel-new-york-style-mint-grey4

Dla mnie to oświetlenie to po prostu klasa! Pasuje do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych, jest mega starannie wykonane – same ochy i achy 😉

To czego się obawiałam, to że nie oświetli dostatecznie sypialni w razie potrzeby, bo wiadomo że z tych lamp nie korzystamy prawie w ogóle 😉 Można zamieścić w każdej po 3 żarówki do 60 W, ale wiecie co? U nas było tak jasno, że zostawiłam po 2 żarówki per lampa.  

Wybaczcie mi, że serwuje Wam tylko ujęcie z bliska, ale kurcze! Z aparatem ostatnio mam same awantury, jak tylko uda mi się strzelić zdjęcie na którym będzie widać lampy w odniesieniu do całości z pewnością się pochwalę 🙂

 

P.S. Jak mąż nie patrzył udało mi się obniżyć zawieszenie lamp o kilka cm. Czy wasi faceci też najchętniej każdą powiesiliby pod samym sufitem? 

Buziaki :*