Dłuższy odpoczynek niezależnie czy to w postaci urlopu czy też odwyku od Internetu zwykle przynosi wymierne korzyści. Przynajmniej mnie 😉 W ostatnim czasie zdarzyło mi się narzekać, że wena wnętrzarska mnie opuściła, do tworzenia aranżacji nie mam ręki, a w sklepach nic nie ma. Z tym ostatnim to częściowo prawda, ponieważ do stworzenia poniższych zestawień użyłam tylko tego co obecnie mam w posiadaniu.

Acha! Prawie bym zapomniała. A poważnie to nieco dramatycznie chciałam dodać luzu do tego akapitu. Mamy nową konsolę na dolnym holu, taką jakiej od dawna z mężem potrzebowaliśmy. Z szufladkami i dolną półką na którą swobodnie mogę odkładać torebki – gdzie walały się dotychczas dorosłym nie wypada pytać 😉

czarna-konsola-safavieh-aranzacja-lampy-newyorkstyle-michael-kors-someplacenice-blog2

Wczorajszy wieczór nie zapowiadał się wcale sympatycznie. Byłam przekonana, że po koszeniu trawy, kilku praniach i przygotowywaniu kolacji dla męża bo ja to przecież tylko powącham po prostu padnę bezwładnie na sofę i ze zdjęć będą nici. Zaskoczenie. W pewnym momencie czyli za pięć w pół do dwunastej naszła mnie taka zwariowana myśl co by w końcu użyć statywu, który od dawna leży i czeka aż się nad nim zlituje. Efekty możesz ocenić poniżej:

czarna-konsola-safavieh-aranzacja-lampy-newyorkstyle-michael-kors-someplacenice-blog8

Przy tworzeniu aranżacji warto wyznaczyć i trzymać się pewnych założeń. U nas na przykład jest to parka moich ulubionych lamp stołowych – która w tym wypadku jest dla mnie nie do ruszenia – czy też torebki codziennego użytku ulokowane na dolnej półce. 

dsc_7232

Na szybko mamy wersję pierwszą, odratowaną z poprzedniej aranżacji, lżejszą. Obraz wyeksmitowałam do sypialni, ale na razie nie zdradzam więcej szczegółów 🙂 

czarna-konsola-safavieh-aranzacja-lampy-newyorkstyle-michael-kors-someplacenice-blog-ruchoma8

czarna-konsola-safavieh-aranzacja-lampy-newyorkstyle-michael-kors-someplacenice-blog-ruchoma7

Wazon ukradłam z jadalni i bardzo mi się spodobało jak koresponduje z pozostałymi dekoracjami. 

czarna-konsola-safavieh-aranzacja-lampy-newyorkstyle-michael-kors-someplacenice-blog-ruchoma6

czarna-konsola-safavieh-aranzacja-lampy-newyorkstyle-michael-kors-someplacenice-blog-ruchoma2

A jak się bawić to na całego 😉 Ciekawa jestem czy też tak masz, że do stworzenia jednej idealnej aranżacji w domu jesteś w stanie poświęcić kilka innych? Waza Amelia na szczęście tylko na chwilę zmieniła swoje zakwaterowanie.

czarna-konsola-safavieh-aranzacja-lampy-newyorkstyle-michael-kors-someplacenice-blog-ruchoma5

czarna-konsola-safavieh-aranzacja-lampy-newyorkstyle-michael-kors-someplacenice-blog-ruchoma3

Na koniec powstały kompozycje z przewagą jasnych kolorów.

czarna-konsola-safavieh-aranzacja-lampy-newyorkstyle-michael-kors-someplacenice-blog-ruchoma4

czarna-konsola-safavieh-aranzacja-lampy-newyorkstyle-michael-kors-someplacenice-blog-ruchoma9

 

Jakby tak się przyjrzeć to można zauważyć, że do stworzenia tych ośmiu adaptacji nie wykorzystałam wcale tak wielu różnych przedmiotów. Książka Erin Gates pojawia się zawsze, ceramiczne pojemniki z HM równie często się przewijają, a kwiaty? Tych mam całe pudło, więc jest w czym wybierać 🙂 

No i jak zawsze zżera mnie ciekawość czy po drugiej stronie halo jest tu kto?! Jak jest to niech się odezwie 😉 Napisz, która aranżacja podoba Ci się najbardziej i dlaczego, albo odwrotnie lub po prostu daj znać co u Ciebie.

 

AKTUALIZACJA 19.09.2016 r.

Wszystko co dobre kiedyś się kończy – rzekłam rozpływając się nad ostatnim kęsem domowego sernika. Ubiegły weekend zaliczam do bardzo udanych pod każdym względem, a zwłaszcza jeżeli chodzi o zakupy do domu. I chociaż wystrzegam się jak diabeł święconej wody kupowania kolejnych metalowych przedmiotów tak w tym wypadku nie mogłam się oprzeć. 

Na pewno wiesz jak to jest nie do końca być z czegoś zadowolonym, tak właśnie było z aranżacją nowej konsoli na dolnym holu. Pewnie gdybym zrobiła tylko jedną nie byłoby tematu 😉 Wiesz, że bardzo cenię sobie twoje zdanie, ale jeszcze bardziej cenię zdanie mojego męża. Dlatego kiedy stwierdził, że udało nam się kupić naprawdę fajną i praktyczną konsolę (półka i szuflady), ale jeszcze wygodniej jemu byłoby postawić na górnym blacie niedużą tackę lub półmisek na klucze zaczęłam działać. Nie spodziewałam się, że pasujący element układanki uda mi się odnaleźć tak szybko.

dsc_7338

Metalowa tacka o pięknym opływowym kształcie osiadła na albumie, który podarowałam wówczas jeszcze nie-meżowi  i co do kształtu, którego zawsze miałam wątpliwości. Do tego ustawienia dołożyłam niebieskie hortensje (lubię myśleć, że niebieski kwiaty na tle ceglanej ściany ją ochładzają) i jeden z moich ulubionych zapachów do wnętrz. Jest lekko, przejrzyście i może nawet trochę męsko. A Tobie jak się podoba? 

dsc_7316

dsc_7336

dsc_7354