Witam Was w Nowym Roku! Mam nadzieję, że Sylwestra spędziliście szampańsko – jeżeli o nas chodzi to szampon lał się strumieniami już o 20-stej. Wszystko po to, aby dziś móc na trzeźwo wybrać faworytów w konkursie organizowanym razem z Hazel Wood.

W imieniu swoim oraz Hazel Wood chciałam podziękować wszystkim za udział w pierwszym etapie konkursu – wszystkie nadesłane projekty zaskoczyły nas bardzo pozytywnie. Zarówno pod względem ilościowym oraz jakościowym (ktoś wie jak korzystać z kredek 😉 )

Zabawa zaczyna się teraz! Niżej zobaczycie trzy wyróżnione zgłoszenia, możecie głosować na nie w komentarzach (jedna osoba może zagłosować tylko raz) do 18-stego stycznia br. Kolejnego dnia podliczone głosy wskażą nam zwycięski projekt.

1) Stolik Glass Nature projektu Basi:

konkurs-someplacenice-hazelwood-zaprojektuj-stolik-glass-nature

2) Stolik Rubin projektu OwcyAni:

konkurs-someplacenice-hazelwood-zaprojektuj-stolik-rubin

3) Stolik Spatium projektu Magdaleny:konkurs-someplacenice-hazelwood-zaprojektuj-stolik-spatium

4) Kochani w związku z tym, że stolik nr 2 wzbudza wątpliwości, a jego innowacyjność jest dyskusyjna do głosowania dołącza czwarty projekt Diamond Sylwii :

diamond-sylwia

P.S. U osób, które swój głos już oddały na stolik nr 2 dopuszcza się jego ewentualną zmianę.

Do dzieła ! 🙂

Wyniki konkursu

Uwaga! Głosy się zliczyły i ich zdecydowaną większością wygrał projekt Glass NatureBasiu serdecznie gratulujemy i prosimy o sprawdzenie skrzynki mailowej 🙂

50%
Glass Nature
23%
Rubin
4%
Spatium
23%
Diamond

Wszystkim osobom, które nadesłały do nas projekty, a także wzięły udział w głosowaniu gorąco dziękujemy i zachęcamy do wspólnej zabawy w przyszłości 😉