Jako, że wciąż żyję w niedoczasie mam dla Ciebie krótki post. Nie biorę natomiast odpowiedzialności za czas jaki zleci Tobie na przekopywaniu asortymentu sklepów o których za chwilę opowiem.

Dziś na celowniku poduszki. Nie żeby był to na naszym rynku jakiś towar deficytowy o którym trzeba pisać osobny eleborat. Z chęcią pokażę dziś te wzory poduszek, które z przyjemnością powitałabym we własnym domu.

W ostatnim czasie przekopałam się chyba przez cały internet i w dodatku zgrałam go na dyskietkę poszukując fajnych poduch. Były sieciówki oraz pojedyncze butiki. Najbardziej zawiodłam się chyba na obecnej ofercie Zara Home…z obecnej kolekcji nie wybrałabym dla siebie ani jednego egzemplarza! Sporo patchworków i klimatów boho, coś nie coś w stylu hampton, ale jednak nic na czym dłużej chciałabym zawiesić oko 😉 A szkoda, bo na ich ofertę zawsze mogłam liczyć.

Almi Decor – po tych ich wszystkich zawirowaniach kompletnie ich nie kupuję. W asortymencie internetowym mają obecnie taki misz masz, że aż boję się zajrzeć do nich stacjonarnie, a może jednak panikuję? W każdym razie pomimo szczerych chęci żadne poduszki obecnie mnie u nich nie zaciekawiły. Nuda Pani, nuda.

HM Home traktuję odrobinę w kategorii wyzwania  Stacjonarnie nie jestem w stanie znaleźć u nich chyba niczego, ale to pewnie ze względu na dosyć ascetyczne aranżacje. Za to w sklepie internetowym buszuję u nich bez opamiętania, a już najbardziej lubię te podpowiedzi na dole co jeszcze może mi się u nich spodobać… i wiesz co? Zwykle mi się podoba <3 Dlatego coś nie coś od nich znajdziesz niżej.

Mint Grey chyba nie muszę nikomu przedstawiać? Jeżeli nie jesteś tu pierwszy raz to wiesz, że mój dom mógłby pretendować do otrzymania tytułu „domu pokazowego MG”. Poduchy z kolekcji Riad to jedne z moich ulubionych. To cztery fantastyczne kolory, które można ze sobą dowolnie miksować. Zestawienie navy&gold jest ponadczasowe, a co powiecie na dołożenie jeszcze srebra?

Hues to poduszki wykonywane w 100% w PL, obecnie można je chyba kupić tylko na portalu DaWanda. Znajdziesz tu sporo pasteli – istny raj do pokoju dziecięcego, ale też nieco modeli w klasycznym stylu.

Ofertę Mialiving można od niedawna podziwiać w ich showroomie, gdzie znajdziesz całe zatrzęsienie przeróżnych wzorów, jeno sam towar, żadnych podróbek!

FotorCreated

  1. Kolekcja Riad 199 zł/szt.
  2. Poduszka Bracket 99 zł/szt.
  3. Poszewka w złote palmy 29,90 zł/szt.
  4. Poduszka Cloudy 245 zł/szt.
  5. Poduszka Hawaiian teraz w cenie 159,25 zł/szt !
  6. Poduszka Mirta 245 zł/szt.
  7. Poduszka Key Frozen teraz w cenie 159,25 zł/szt !

Miało być krótko, a wyszło jak zwykle  Tylko czy to źle? 😉

Miłego dnia!