Pewien mądry człowiek powiedział mi kiedyś: „Zmiany są dobre i nie trzeba się ich bać”. Ciekawa jestem jak Ty zapatrujesz się na to stwierdzenie, bo ja wielokrotnie przekonałam się, że to prawda 🙂 Ale żeby ten post nie zamienił się w jakiś filozoficzny wywód przejdę od razu do sedna i zaproponuję Ci zabawę w której możesz zgarnąć fajną nagrodę i przy okazji zmienić coś w swoim otoczeniu. Ty decydujesz gdzie i kiedy. Brzmi ciekawie? ;)) 

A pamiętasz jak w krótkim czasie sama odświeżyłam swój nieduży homeoffice malując marokański wzór na ścianie przy pomocy szablonu malarskiego? Statystycznie patrząc na liczbę polubień posta i kilkunastu maili w tej sprawie w ciągu tygodnia śmiało mogę napisać, że efekt przypadł Wam do gustu 🙂 I dlatego razem ze Stencils przygotowałam dla Ciebie coś ekstra!

Koniec wymówek, że nie umiem lub nie wiem który wzór wybrać – z tym ostatnim częściowo Cię wyręczyłam 😉 Jeżeli lubisz styl nowojorski lub znasz kogoś kto lubi, a wciąż waha się czy da radę ogarnąć temat w pojedynkę to stawaj do biegu po wygraną – dla siebie lub dla kogoś bliskiego:

konkurs-stencils-szablony-malarskie-someplacenice-blog-wzor-za-pomoca-szablonu1

Zasady zabawy są bajecznie proste:

  1. Polub fanpage Someplacenice oraz Stencils,
  2. udostępnij post konkursowy na Facebooku,
  3. w komentarzu pod postem konkursowym na FB napisz, który szablon wybierasz i dlaczego 😉 

konkurs-stencils-szablony-malarskie-someplacenice-blog-wzor-za-pomoca-szablonu2

 

Informacja o tym komu dopisało szczęście pojawi się na blogu 16.08.2016 r.

 PS Wszelkie próby przekupstwa będą niemile widziane.

PPS Lubię muffiny i śmietanę 30%! 😉