Dziś zwracam się do Was z prośbą o pomoc i mam nadzieję, że nie zostawicie mnie z tematem samej sobie 😉 Już kilka jak nie kilkanaście miesięcy temu zobaczyłam na blogu koleżanki Home Creations przepiękną, acz prostą w formie galerię ścienną.

czarna-galeria-scienna-home-creations

Galeria została stworzona zgodnie z zasadą prostej linii:

zasada-rownej-linia-w-galeriach-sciennych

Spodobała mi się tak bardzo, że zaczęłam snuć plany w którym miejscu naszego domu mogłabym stworzyć podobną. Jako, że jedną galerię już posiadamy w przejściu z kuchni do holu skupiłam się właśnie na tym miejscu. Oczywiście rozwiązanie miało przyjść samo po montażu balustrady schodowej – no cóż nie przyszło 😉 Stan na dziś prezentuje się jak poniżej:

hol-dom-w-mirabelkach-archon-galeria-scienna-schody-i-balustrada-schodowa2

 

Galeria mogłaby mieć maksymalnie 150 cm długości, do zmiany byłyby także zdjęcia na inne i kolorowe. Wszystkie jednak utrzymane byłyby w tej samej tonacji.

Proszona o pomoc z zewnątrz zazwyczaj mam masę pomysłów co należy zmienić w pierwszej kolejności, a także co dodać w niedalekiej przyszłości. Jeżeli chodzi zaś o własny dom decyzję potrafię przeciągać w nieskończoność. Właśnie w tym miejscu zwracam się do Was z prośbą, doradźcie proszę, czy ta zmiana u nas jest potrzebna. Nie ukrywam, że po tak licznym odzewie odnośnie naszej klatki schodowej mam apetyt na więcej – to jak pomożecie?