Czy mieliście kiedykolwiek problem ze znalezieniem odpowiedniej grafiki do wnętrza? Ja tak – a miało być tak pięknie! Plan był następujący: wejść do sklepu, kupić, powiesić na ścianie i delektować się widokiem.

Szybko okazało się, że na naszym rynku nie brakuje do bólu oklepanych tryptyków, panoram wielkich miast czy podobizn Marilyn Monroe – wszędzie to samo.  Minimum własnej inwencji twórczej czy brak odwagi, aby wyłamać się poza oklepany schemat? Chyba nie chcę wiedzieć 😉 . Długo szukałam czegoś do naszego pokoju komputerowego – tutaj mogłam poszaleć, zwłaszcza kolorystycznie.

Wspomniany pokój jest także głównym pokojem naszych futrzaków, z też tego względu zależało mi, aby grafiki do nich nawiązywały. Koleżanka z forum budowlanego poleciła zapoznać się z ofertą ab Fab design i bingo! No prawie 😉 Moją uwagę zwróciła poniższa grafika, ale buldog ? u nas? w pokoju kotów?

bulldog-ab-fab-design

Wystarczyły dwa maile, aby w niedługim czasie otrzymać spersonalizowane projekty pod względem formy i koloru.  Grafiki goszczą u nas już dobrych parę miesięcy i nie sądzę, żeby się gdziekolwiek wybierały 😉

obraz-grafika-abfab-kociak-kolorowy-na-zamowienie  obraz-grafika-abfab-kot-kolorowy-na-zamowienie

Mam nadzieję, że wybaczycie mi te mocno ograniczone kadry – reszta pokoju nie kwalifikuje się jeszcze do zaprezentowania szerszej publiczności.

Jeszcze słowo na koniec, polecam wszystkim firmę ab Fab design, naszą współpracę oceniam na 5 z plusem. Nie wierzysz? przekonaj się sam/a!